Grzegorz Hypś - Mechanika Maszyn Wybierz język:
AktualnościReferencjeDo pobrania

Wyposażenie automatycznych myjni samochodowych i TIR

Oferta

Tylko myjnia szczotkowa wyposażona w dobrej jakości sprzęt i akcesoria zapewnia najwyższą jakość mycia oraz gwarantuje użytkownikowi właściwe zabezpieczenie pojazdu. Dlatego też regenerujemy szczotki do myjni automatycznych walcowe boczne wraz z górną do myjni portalowych przeznaczonych dla samochodów osobowych, ciężarowych, TIR-ów, autobusów, tramwajów i taboru kolejowego. Poza serwisem proponujemy również niezawodne wyposażenie myjni samochodowych.

W naszych szczotkach stosujemy najwyższej jakości specjalistyczne, przeznaczone dla myjni automatycznych włókna sztuczne z polietylenu Mylex – w różnych kolorach o długościach 800, 900 i 1200 mm, kształcie przekroju X, z rozszczepionymi do 10 mm końcówkami. Najczęściej stosowane kolory w szczotkach do myjni automatycznych to: niebieski, czerwony, żółty i zielony. Istnieje także możliwość dostosowania oferty na szczotki do myjni do wymagań odbiorcy.

Na życzenie możemy zregenerować również elementy mocujące włókna.Oferujemy krótki czas wykonania usługi i konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w regeneracji szczotek do myjni i innych.

Szczotki do myjni – indywidualna oferta

Na życzenie możemy zregenerować również elementy mocujące włókna. Oferujemy krótki czas wykonania usługi i konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy zdobyli wieloletnie doświadczenie, regenerując szczotki do myjni TIR i innych. Na specjalne zamówienie, zamiast włókien możemy także zastosować miękkie pianki, jednak trzeba się wówczas liczyć z tym, że czas realizacji będzie znacznie dłuższy i wcześniej potrzebujemy informacje o kształcie pianek, kolorze i ich wymiarach.

Do szczegółówej wyceny potrzebujemy informacje o liczbie segmentów szczotkowych, średnicy zewnętrznej szczotki i stosowanych włóknach. Wskazane jest też podanie liczby oraz średnicy otworów z włóknami podlegającymi wymianie w jednym segmencie oraz przysłanie zdjęć elementów mocujących włókna.

Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: myjnie@szczotki.gda.pl lub składać je telefonicznie pod numerem: 604 501 390


Szczotki listwowe w oprawie stalowej
Szczotki listwowe w oprawie drewnianej
Szczotki do krawężników
Szczotki walcowe
Kontrola jakości i inne produkty
Inne szczotki
Szczotki do śrutownic
Szczotki do myjni
Galeria

szczotki do myjni szczotki - myjnia automatyczna

szczotki do myjni automatycznych wyposażenie do myjni automatycznych przemysłowych

wyposażenie myjni samchodowych szczotki do myjni TIR

wyposażenie myjni samchodowych