Grzegorz Hypś - Mechanika Maszyn Wybierz język:
AktualnościReferencjeDo pobrania

Szczotka do oczyszczarki blach i śrutownic

Oferta

Szczotka do śrutownicy przelotowej

Szczotki są stosowane w śrutownicach przelotowych i oczyszczarkach blach i profili stalowych po zakończeniu procesu śrutowania do usuwania śrutu zalegającego na górnej powierzchni czyszczonych elementów. Stosowanie segmentowej szczotki obrotowej jest najwydajniejszą i najbardziej efektywną ekonomicznie metodą usuwania śrutu w oczyszczarkach blach i profili. Nic zatem dziwnego, że każda dostępna na rynku szczotka do śrutownicy przelotowej cieszy się dużą popularnością ze strony konsumentów.

Produkowane przez nas szczotki obrotowe są kompatybilne z maszynami czołowych światowych producentów. Zbudowane są z segmentów o żądanej przez klienta długości oraz średnicy i osadzone w półpierścieniach stalowych lub aluminiowych umożliwiających łatwy montaż na wale maszyny w sekcji usuwania ścierniwa. Część robocza szczotki wykonana jest z odpornych na ścieranie i temperaturę specjalistycznych włókien nylonowych. W naszych szczotkach stosujemy także specjalne dodatkowe zabezpieczenia chroniące szczotkę przed „ukręceniem” i wypadaniem listew w skutek dostawania się śrutu między listwę, a pierścień mocujący.

W przypadku szczotek zamontowanych w pierścieniach stalowych możliwa jest również regeneracja szczotek naszych i innych producentów polegająca na usunięciu zużytych listew z włóknami i zamontowaniu w tych samych pierścieniach nowych listew.

Oferujemy również szczotki do usuwania śrutu złożone z segmentów o przekroju ćwiartki koła przykręcane śrubami bezpośrednio do wału. W tym typie szczotki specjalne włókna nylonowe są zamontowane metodą naciągu. Szczotki produkujemy z wykorzystaniem segmentów wykonanych z tworzywa sztucznego, ale możliwa jest również regeneracja szczotek w oprawie drewnianej innych producentów. Polega ona na usunięciu zużytych włókien i włożeniu nowych w te same oprawy, co znacząco obniża koszt produktu. Szczotka do oczyszczarki blach wyprodukowana w naszej firmie z pewnością spełni nawet największe wymagania.


Szczotki listwowe w oprawie stalowej
Szczotki listwowe w oprawie drewnianej
Szczotki do krawężników
Szczotki walcowe
Kontrola jakości i inne produkty
Inne szczotki
Szczotki do śrutownic
Szczotki do myjni
Galeria